Veletrh ICE London zná svůj nový termín, bude se však skutečně konat?

Loňský rok mezinárodnímu veletrhu ICE v Londýně nepřál. Po několika odkladech bylo jeho konání ve výsledku zrušeno. Letos se podle všeho mělo blýskat na lepší časy. Pořadatelé nedávno informovali o tom, že sice došlo ke změně termínu, ale veletrh ICE se v ExCeL London konat bude, a to ve dnech 12. až 14. dubna 2022.

Společně s ICE London se má konat i konference ICE VOX. V rámci, které je na každý den připravena řada diskusních témat, od technologií, regulace až po zodpovědné hraní. Možnost registrace a vůbec více informací o celé akci, včetně podrobného programu najdete zde.

Avšak pořadatelé zasáhla další nečekaná rána. Druhý největší vystavovatel Merkur Gaming Group vydal tiskové prohlášení, v němž informoval, že se kvůli obavám z COVID-19, nevhodného termínu v blízkosti Velikonoc a byrokracii spojené s Brexitem.

Jistota účasti nepanovala ani v případě rakouského výrobce Novomatic. Ten nějaký čas s potvrzením své účasti vyčkával. Podle vyjádření zástupců Novomatic „situaci velmi pečlivě sledují a vyhodnocují aktuální vývoj“, aby se nakonec rozhodli veletrhu neúčastnit. Mezi důvody zástupci uvedli stále hrozící pandemii, logistické problémy související s Brexitem a nevhodnost náhradního termínu. Samozřejmě dalším důvodem bylo odhlášení společnosti Merkur Casino.

Je tedy otázkou, zdali letošní ročník veletrhu nebude následovat osud toho loňského.